تکنسین یار

بازدید، عیب یابی رایگان و تعمیر یخچال فریزر

گروه تکنسین یار؛ تعمیرگاه و تعمیرگاه تخصصی یخچال فریزر، یار و همراه تکنسین شما در تعمیر یخچال فریزر با بهره گیری از تکنسین های باتجربه و کارآزموده به صورت شبانه روزی در غرب تهران آماده خدمت رسانی است. این گروه باتوجه به ضمانت کلیه سرویس های انجام شده تا رفع عیب به صورت کامل، متعهد است که با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال با بهترین کیفیت به تعمیرات تخصصی یخچال فریزر و ساید بای ساید بپردازد.

ما دستگاه شما را رایگان بازدید میکنیم!

شماره ارتباط مستقیم 24 ساعته با تکنسین برای مشاوره: 33-44-200-0919

>> ثبت درخواست و آدرس برای بازدید برای تعمیر در تهران <<

تکنسین یار با بهترین و مجرب ترین تکنسین ها برای خدمات دهی، تعمیر یخچال فریزر و رفع ایراد در منزل به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل پاسخ گوی شما هموطنان گرامی است. جهت ثبت درخواست بازدید رایگان و همچنین مشاوره 24 ساعته و ارتباط مستقیم با کارشناسان ما می توانید با شماره 09192004433 تماس حاصل نمایید.

تعمیر کامل دستگاه در منزل و در حضور مشتری

اگر به هر دلیلی متوجه خرابی و مشکل در یخچال فریزر و ساید بای ساید خود شدید با ما تماس بگیرید؛ کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر و تعمیرات ارائه شده در منزل و در حضور شما انجام می پذیرد. 

90 روز ضمانت بی قید و شرط قطعات تعویض شده

تکنسین یار بابت تعمیر دستگاه های شما فاکتور معتبر ارائه می نماید؛ همچنین کلیه قطعات تعویض شده بی قید و شرط به مدت ۹۰ روز تحت ضمانت مجموعه ما خواهند بود. در نظر داشته باشید کلیه قطعات مصرفی و تعویضی برای تعمیر یخچال فریزر از بهترین های بازار ایران انتخاب شده و کاملا اصلی میباشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت کلیه پروتکل های تعریف شده و به جهت حفظ سلامتی کامل کلیه هموطنان و مشتری های عزیز، تکنسین های ما با لباس و ابزار کاملا ضدعفونی شده، همراه با ماسک و دستکش آماده خدمت رسانی و در خدمت شما هستند.

تکنسین یار را راه اندازی کردیم تا خدمات منحصر به فرد خود را در اختیار شما قرار داده و از قیمت مناسب گرفته تا تخصصی ترین عیب یابی ها و تعویض بهترین قطعات و با کیفیت ترین آنها همچنین ضمانت معتبر برای خدمات ارائه شده را برای شما به ارمغان بیاوریم.

خدمات گروه تکنسین یار

تخصص ما تعمیر یخچال، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید، تعمیر لباسشویی ، تعمیر ماکرو ویو است. خدمت رسانی در سریع ترین زمان ممکن، عیب یابی سریع و گارانتی تعمیرات انجام شده به صورت 100% تا رفع عیب به صورت کامل؛ از اهداف اصلی مجموعه تکنسین یار است.

لیست خرابی های رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید

سرمای یخچال فریزر کم شده

دلایل کم شدن سرمای یخچال فریزر در بیشتر اوقات کم شدن گاز یخچال فریزر است؛ در این حالت برای تعمیر یخچال فریزر ابتدا باید نشت یابی انجام شود و پس از رفع آن یخچال فریزر یا ساید بای ساید شارژ گاز شود.

هر آنچه باید در مورد شارژ گاز یخچال بدانید

یخچال فریزر یکسره کار میکند

در صورت خرابی ترموستات این مشکل پدید می آید که یخچال فریزر یکسره کار میکند و اتومات نمیکند؛ با تماس با تکنسین یار و بهره گیری از دانش و تجربه کارشناس های این مجموعه برای تعمیر یخچال فریزر و تعویض ترموستات مشکل بر طرف میشود.

یکسره کار کردن موتور یا کمپرسور یخچال و فریزر

ساید بای ساید هنگام آب گیری نشتی آب میدهد روی زمین

بر اثر پارگی شلنگ ورودی آب یا شلنگ های داخلی از زیر درب یا کنار موتور میتواند نشتی ایجاد شود و در هنگام فشار پدال آب از زیر ساید بای ساید نشت می کند. برای تعمیر یخچال فریزر می بایست نسبت به نشتی یابی و تعویض قسمت مربوطه اقدام کرد.

بررسی علل جمع شدن آب در یخچال و فریزر ساید بای ساید

سرمای فریزر خوب است اما یخچال گرم شده

در یخچال فریزرها و ساید بای ساید هایی که سرمای یخچال از فریزر تامین میشود در صورت برفک زدن قسمت فریزر این اتفاق رخ می دهد و علت برفک زدن نیز خرابی یکی از قطعات سیستم دیفراست میباشد. که برای تعمیر یخچال فریزر در این حالت باید از کارشناسانی استفاده نمایید که تعویض قطعات را با فاکتور معتبر و ضمانت انجام می دهند. 

چرا سرمای قسمت یخچال در یخچال فریزر کم شده است؟

بعد از جا به جایی یخچال فریزر چند ساعت به برق نزنیم

در صورت جا به جایی یخچال فریزر و ساید بای ساید و بعد از اثاث کشی نیاز است در بهترین حالت ۸ ساعت یخپال را به برق متصل نکنید تا روغن کمپرسور ته نشین شود و وارد مسیر لوله های گاز نشود اما در مواقع اجبار ۴ ساعت نیز تقریبا کافی است.

فهرست