مشکل یخچال جنرال الکتریک

مقالات

مشکل یخچال جنرال الکتریک

یخچال فریزر و ساید بای ساید های جنرال الکتریک، ساخت کشور امریکا بوده و دارای کیفیت ساخت بالایی می‌باشد. بنابراین اگر شما یک یخچال فریزر GE را خریداری کنید، در صورتی که به خوبی از آن نگهداری کنید، معمولاً تا 10 سال بدون هیچ مشکلی کار خود را انجام می‌دهد.

اما هرچقدر هم که یخچال فریزر GE با کیفیت باشد، باز هم برخی ایرادات و مشکلات، ممکن است در این یخچال فریزر ها به وجود آید.

بنابراین ما در این مقاله از تکنسین یار قصد داریم تا شما عزیزان را با مشکلات و ایرادات متداول در یخچال فریزر جنرال الکتریک آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید…


برخی از مشکلات یخچال جنرال الکتریک

مشکل یخچال جنرال الکتریک

به طور کلی مشکلاتی که در این مقاله ذکر می‌کنیم، ممکن است در تمام یخچال فریزر ها با هر برند و مدلی به وجود آید، اما این مشکلات در یخچال فریزر جنرال الکتریک، متداول تر می‌باشد.

به عنوان مثال سرد نبودن داخل یخچال یکی از ایرادات عمده در تمام یخچال فریزر ها می‌باشد و ممکن است در یخچال فریزر سامسونگ، بوش، بکو و یا هر برند دیگری به وجود آید.

انواع کمپرسور یخچال

برخی از متداول ترین مشکلات یخچال GE به شرح زیر می‌باشد:


خنک نبودن یخچال یا فریزر

مشکل یخچال جنرال الکتریک

یکی از ایرادات عمده در یخچال فریزر های جنرال الکتریک، خنک نبودن یخچال و یا فریزر می‌باشد. به این صورت که در اکثر مواقع، یا فریزر خنک نیست و یا یخچال خنک نمی‌باشد.

معمولاً این امر به دلیل وجود مشکل در یکی از بخش های سیستم سرمایشی و تولید سرما در یخچال فریزر جنرال الکتریک می‌باشد.

در چنین مواقعی، تکنسین در ابتدا گاز یخچال را بررسی می‌کند و در صورت کم بودن گاز، ابتدا محل نشت گاز را پیدا کرده و آن را رفع می‌کند و سپس شارژ گاز یخچال را به صورت کامل انجام می‌دهد.

اما اگر پس از بررسی اولیه، مشکل از گاز یخچال نباشد به سراغ سایر قطعات سرمایشی یخچال رفته و به سرعت ایراد یخچال را برطرف می‌کند.

توجه : در صورت مشاهده ی این مشکل در یخچالجنرال الکتریک، پیشنهاد می‌کنم برای رفع آن، با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید تا آن را برای شما تعمیر کند، زیرا تعمیرات موتور یا کمپرسور یخچال امری تخصصی بوده و نیاز به دانش تخصصی و ابزار و دستگاه های مربوطه دارد و انجام این کار بدون استفاده از دستگاه ها، امری خطرناک می‌باشد.

کمپرسور یخچال هیتاچی ساخت کجاست


صدای زیاد یخچال

مشکل یخچال جنرال الکتریک

یکی دیگر از مشکلات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک، صدای زیاد یخچال می‌باشد.

این صدا در هنگام شب که همه جا ساکت است بسیار آزار دهنده می‌باشد. همچنین اگر صدای زیاد یخچال GE را جدی نگیرید ممکن است در طولانی مدت، به سایر بخش های یخچال فریزر آسیب وارد شود و هزینه های زیادی را برای شما در پی داشته باشد.

به طور کلی صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک می‌تواند از فن کمپرسور، فن اواپراتور، فن کندانسور و یا سایر فن های یخچال فریزر باشد.

چنانچه هر یک از فن هایی که گفته شد، دچار آسیب شده باشد و نتواند به خوبی کار کند، آن قسمت از یخچال فریزر، به سرعت داغ شده و خیلی زود خراب می‌شود.

برای تعمیر صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

دلایل داغ شدن کمپرسور یخچال


اتومات نکردن یخچال جنرال الکتریک

مشکل یخچال جنرال الکتریک

تمام یخچال فیزر ها دارای این قابلیت می‌باشند.

یخچال فریزر ها به صورا دائمی در حال فعالیت هستند، اما اگر موتور یخچال 24 ساعته فعالیت کند، داخل یخچال خیلی سرد می‌شود و موتور یخچال خیلی زود داغ شده و خراب می‌شود.

یخچال فیزر ها دارای یک برد اصلی می‌باشند که زمانی که دمای داخل یخچال و فریزر به دمای مطلوب رسید، موتور یخچال را خاموش می‌کند زیرا دیگر نیازی به تولید سرما در یخچال و فریزر نیست. و زمانی که دمای داخل یخچال و فریزر بالا رفت، مجدداً موتور یخچال را روشن می‌کند.

حال اگر مشکلی در یخچال به وجود آید که دیگر این عمل را انجام ندهد دو حالت پیش می‌آید:

  • موتور یخچال از کار می‌افتد و دیگر کار نمی‌کند.
  • موتور یخچال به صورت دائمی کار می‌کند.

هر یک از حالت های بالا، مشکلی جدی در یخچال فریزر جنرال الکتریک به شمار می‌رود. برای تعمیر این مشکلات می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز موتور یخچال فریزر


تعمیر یخچال توسط تکنسین یار

چنانچه نیاز به دریافت مشاوره تلفنی در زمینه تعمیر یخچال فریزر دارید، با ما تماس بگیرید.

مرکز تکنسین یار همه روزه حتی روز های تعطیل در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

تعمیرات ما دارای ضمانت نامه کتبی می‌باشد که باعث می‌شود با خیال راحت تعمیر یخچال خود را به ما بسپارید.

لیست انواع یخچال فریزر

با ما تماس بگیرید

33 44 200 0919

09301451623

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
انواع کمپرسور یخچال
نوشتهٔ بعدی
یخچال دیپوینت ساخت کجاست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست