تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

تعمیر یخچال فریزرمقالات

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

مرکز تکنسین یار، با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو در خدمت شما عزیزان میباشد، چنانچه شما نیز از یخچال فریزر و یا ساید بای ساید دوو استفاده میکنید و این یخچال فریزر بنا به هر دلیلی دچار آسیب شده است، برای تعمیر آن تنها کافیست با مرکز تکنسین یار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین متخصص ما در محل شما حاضر شود.

اگر می‌خواهید قبل از اینکه سرمای داخل یخچال از بین برود، یخچال فریزر شما تعمیر شود، با ما تماس بگیرید…

یخچال فریزر های دوو دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و معمولاً خیلی زود خراب نمیشوند، اما از آنجا که یخچال فریزر ها به صورت دائمی، حتی شب ها، فعالیت میکنند، ممکن است پس از چند سال استفاده مداوم، این یخچال فریزر ها دچار آسیب هایی شوند که تعمیر آن حتما باید توسط افراد حرفه ای انجام شود.

در ادامه با ما همراه باشید…


تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

بالا تر گفتیم که تعمیر یخچال فریزر دوو باید حتماً توسط افراد حرفه ای و متخصص در این امر انجام شود، حال میخواهیم به بررسی اینکه چرا باید این اتفاق بیافتد بپردازیم.

تمام یخچال فریزر ها از جمله یخچال فریزر دوو امروزه دارای پیشرفت هایی بوده و از قطعات بیشتری استفاده میکنند.

به عنوان مثال ساید بای ساید های امروزی دارای انواع سنسور ها هستند که این سنسور ها هر لحظه دمای داخل یخچال و فریزر را به برد اصلی یخچال گزارش میدهند، حال برد یخچال با توجه به دمایی که روی آن تنظیم شده و دمای فعلی یخچال و فریزر تصمیم میگیرد که آیا کمپرسور یخچال باید فعالیت کند یا خیر.

بنابراین اگر تعمیر یخچال فریزر های جدید دوو، توسط افراد غیر متخصص و بدون ابزار حرفه ای انجام شود، ممکن است به ستیر بخش های آن آسیب وارد شود.

تکنسین یار همه روزه حتی روز های تعطیل در خدمت شماست و در تهران، یخچال فریزر دوو را در محل شما تعنیر میکند.


تعویض موتور یخچال دوو در محل

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

موتور یا همان کمپرسور، یکی از بخش های مهم در هر یخچال فریزر میباشد و تقریباً در تمام یخچال فریزر ها به یک صورت کار میکند.

کمپرسور با فشرده سازی گاز مبرد آن را به گاز تبدیل میکند و این گاز که خنک میباشد، داخل یخچال و فریزر را خنک میکند.

بنابراین خرابی موتور یخچال دوو باعث عدم تولید سرما در یخچال فریزر دوو شده و پس از حدود ۸ ساعت داخل یخچال و فرززر شروع به گرم شدن میکند و مواد غذایی به سرعت فاسد میشود.

مطلب پیشنهادی : تست مستقیم کمپرسور ساید بای ساید

در بسیاری از مواقع، کمپرسور یخچال دوو قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کنیم، تکنسین ما در ابتدا به صورت کامل آن را عیب یابی میکنند و در صورت امکان آن را تعمیر میکنند.

اما اگر امکان تعمیر کمپرسور یخچال نباشد، آن را تعویض کرده و تمام اقدامات لازم مانند شارژ گاز یخچال را انجام میدهند.

بنابراین چنانچه از موتور یخچال صدای غیر طبیعی شنیدید و یا اینکه حس کردید موتور یخچال دچار آسیب شده است، با ما تماس بگیرید.


تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

در بخش قبلی یکی از کاربرد های برد الکترونیکی یخچال را گفتیم، که نشان دهنده ی اهمیت برد الکترونیکی در یخچال فریزر میباشد.

همانطور که گفته شد، برد اصلی، کمپرسور یخچال که وظیفه تولید سرما دارد را کنترل میکند و در واقع این برد الکترونیکی است که تعیین میکند، چه زمانی موتور یخچال کار کند و چه زمانی کار نکند.

علاوه بر این، برد الکترونیکی یخچال تمام قطعات موجود در یخچال فریزر را کنترل میکند و نحوه کار کردن آنها را تعیین میکند.

پس با توجه به مطلب فوق، اگر برد الکترونیکی یخچال خراب شود کل سیستم یخچال فریزر دچار اختلال شده و یخچال نمیتواند از مواد غذایی شما به خوبی نگهداری کند.

تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

تکنسین ما با مراجعه به محل شما، در ابتدا برد الکترونیکی یخچال دوو را عیب یابی کرده و آن را تعمیر میکنند. اما اگر این برد به صورت کامل سوخته باشد آن را تعویض میکنند.

در صورت خرابی برد اصلی یخچال پیشنهاد میکنم تا زمان حضور تکنسین، یخچال را از برق بکشید تا به سایر بخش ها مانند کمپرسور یخچال، آسیب وارد نشود.


با ما تماس بگیرید

33 44 200 0919

 

لیست انواع یخچال فریزر

با ما تماس بگیرید

33 44 200 0919

09301451623

, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
یخچال فریزر دیپوینت
نوشتهٔ بعدی
حداکثر فشار کمپرسور یخچال

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست